• Pożegnanie lata

• "POŻEGNANIE LATA" W SIPIORACH

We wtorek 14 września odbyła się impreza plenerowa – pod hasłem „ Pożegnanie lata na wesoło”, która zgromadziła społeczność naszej szkoły na szkolnym boisku. Pogoda dopisała, a na uczestników czekało sporo atrakcji. W ofercie festynu znalazły się: dmuchana zjeżdżalnia, zabawa z animatorami, wielkie bańki mydlane, oraz wata cukrowa, popcorn i kiełbaski z grilla. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również zabawy i konkursy sportowe.

Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera, wszyscy opuszczali go w dobrych humorach i z uśmiechem na ustach, myśląc już o następnym spotkaniu. Uczniowie naszej szkoły pokazali jak pięknie potrafią tańczyć i wspólnie się bawić.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki nim cała społeczność świetnie się bawiła.

Naszymi sponsorami byli:

Koło Łowiecki ,,Dąb” z Kcyni

Bank Spółdzielczy w Kcyni

Rada Rodziców przy SP w Sipiorach

DZIĘKUJEMY!!!

• PRZYPOMINAMY O SPISIE

• Spisałeś się już? Masz czas do końca września, ale po co z tym zwlekać!

Nie spisałeś się jeszcze w Narodowym Spisie Powszechnym Mieszkań i Ludności 2021? Nie masz na to czasu, nie wiesz jak się do tego zabrać? Przyjdź do Urzędu Miejskiego! Pomożemy!

Gminne Biuro Spisowe mieszczące się w Urzędzie Miejskim czynne jest w  godzianch pracy urzedu.

Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę  https://nsp2021.spis.gov.pl/#/login?redirect=%2Fobligations i spisać się przez aplikację spisową!

Metoda uzupełniająca to spis przez telefon, na infolinii spisowej lub wywiad z rachmistrzem. Rachmistrz będzie dzwonił z numeru telefonu 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Rachmistrzowi nie możesz odmówić realizacji spisu.

Mobilne Biuro Spisowe ponownie w Twojej Wsi! Rachmistrz będzie oczekiwał w świetlicy w godzinach 17.00-19.00 w dniach: 6 września w Chwaliszewie, 7 września w Gromadnie oraz Dobieszewie, 8 września w Sipiorach oraz 9 września w Studzienkach i Dobieszewku. Pamiętaj, jeśli chcesz spisać innych domowników musisz mieć przy sobie ich numer PESEL!

Dodatkowo będzie można się spisać podczas imprez plenerowych w:  , Miastowicach 12 września, Górkach Zagajnych 19 września.